Bir Gençlik Medya
Evlilik Teklifi Çekimi
Gayretimiz markaların hedeflerine dumanı üstünde yeni yaratıcı fikirler sunmak.

Kameramanlarımızın kullandığı ekipmanlar son teknoloji kameralardır. 1920’ye 1080 HD kayıt özellikli makineler ile, organizasyonun tamamı her açıdan, en ince ayrıntıları ile çekilir.Yerden 500 metre yükseklik ve 2 kilometre menzille hareket edebilen ve 4K’ya kadar çekim kalitesine sahip helikopter kameralarımızla (drone) havadan çekim yapılır.
DSLR makinelerimizle, HD görüntü kalitesiyle ‘full frame’ özellik kullanılarak video çekimleriniz yapılır ve kaydedilir. Son teknoloji bir üretim olan el gimbali kameralarımız ile de, belgesel çekimlerinde sıklıkla kullanılan, sarsıntısız ve titreşimsiz çekim yapan, 4K görüntü kalitesiyle özel anlarınızın çekimleri yapılır.

Drone çekiminde, kendinizi organizasyon boyunca izleme şansı bulur ayrıca fotoğraf ile harika kareler yakalatabilirsiniz.
Profesyonel bir kameraman, video görüntülerini doğru açılardan alır.
Profesyonel bir kameraman, son teknoloji ekipmanlarla, organizasyonu görüntüler. Drone çekimleriyle organizasyonun havadan görüntüleri alınır. Aksiyon kameralarıyla ya da titreşimsiz özel kameralarla hareket ettiğiniz anlar profesyonel bir şekilde yakalanır.
Video klip, organizasyon videolarınızın, size özel olarak kurgulanarak montajlanması ve bir video klip haline getirilmesidir. Sizin seçtiğiniz bir müzikle prodüksiyon ekibi tarafından hazırlanan video klibi, sosyal medyada ve tüm mecralarda organizasyon özeti olarak paylaşabilir, hoş bir anı olarak saklayabilirsiniz. Dilerseniz, düğün organizasyonunuzda, projeksiyonla hazırlanan video klibinizi yansıtabilir, davetlilerinize izletebilirsiniz.

Hemen Tanışalım .
Yeni projeler bizi her zaman heyecanlandırır.
Bizimle iletişime geçin.